Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 07:30 - 18.00 | Cumartesi: 07:30 - 14:00
Erduran Lab Hakkımızda

Erduran Lab

Erduran Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Kuzey Kıbrıs'ın en büyük, en iyi teknolojisi ile donatılmış konforlu ve modern bir laboratuvar merkezidir.

Kurtuluş Caddesi No:31 Girne / Kıbrıs

Erduran Tıbbi Tahlil Laboratuvarı ‘nın direktörü ve kurucusu Metin Erduran 1989 yılında Kıbrıs Vakıflar Bankasının işsiz üniversite mezunlarına verdiği on milyon TL krediyi alarak Erduran Tıbbi Tahlil Laboratuvarı‘nı hizmete açmıştır. Herhangi bir yardımcı personel olmaksızın tek kişi ile çalışmaya başlayan laboratuarımızda, kuruluşta cihaz olarak 1 spektrofotometre, 1 mikroskop, 1 santrifüj ve 1 inkübatör bulunmakta idi. Bu manuel çalışan basit cihazlarla başlangıçta çok az sayıda ve en temel sayılabilecek testler yapılabilmekte ve laboratuarda çalışılamayan pek çok test Lefkoşa’daki daha büyük laboratuarlarda yaptırılmaktaydı. Erduran Tıbbi Tahlil Laboratuvarı şu anda Kuzey Kıbrıs'ın en büyük, en iyi teknolojisi ile donatılmış konforlu ve modern bir laboratuvar merkezidir.

Vizyon:

KKTC’ nin tıbbi tahlil yapmak konusunda yasal yükümlülüklerini takip etmek ve uymak. Avrupa standartlarına uygun çalışmalar yapılarak KKTC‘nin en çok tercih edilen tıbbi laboratvarı olmak. Hasta memnuniyetini tam olarak sağlamak, rutin testler dışında farklı test talep ve ihtiyaçlarını karşılamak. Tıbbi tahlil yöntemlerini ve laboratvar cihazları konusunda gelişen tekolojiyi takip etmek.

Misyon:

Laboratuvar malzemesi, faaliyetlerimizi yürütmemizle ilgili cihaz veya hammedde aldığımız tüm tedarikçilerle faydalı ilişkiler kurmak. Kalite yönetim prosedürlerinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak ve çalışanların kalite ve verimlilik konusunda gelişimini sağlamak.

Ziyaretçi Görüşleri

Neden Biz?

Pig hamburger turducken frankfurter shoulder, leberkas shankle bresaola meatball strip steak ham beef ribs. Turducken tongue shank frankfurter pancetta shoulder landjaeger sausage boudin filet mignon. Kevin venison ham hock.

30 yılı aşkın deneyim!

Erduran lab 1989 yılından bu yana Kuzey Kıbrıs'ın en köklü laboratuarıdır.

En iyi teknoloji

En iyi teknoloji ile donatılmış laboratuvar.

Ultra Hijyen

Erduran Lab 1989 yılından bu yana her zaman ultra hijyene önem vermektedir.

ISO 9001 sertifikalarımız

Erduran Lab bir çok yerden aldığı sertifikayla kalitesini ortaya koymuştur.